Ogłoszenie

Piszcie mi na PW jakie macie pomysły a ja zobaczę co się da z tym zrobić.

#1 2010-11-26 19:10:32

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Sala Informatyki(nr 7)

duża sala z dużą ilością komputerów. za salą znajduje się zaplecze informatyka, w którym dokonywane są naprawy komputerów.

Offline

 

#2 2010-11-26 19:12:10

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Wbiegłem do sali na informatykę. Zerknąłem i powiedziałem ''Jest tu ktoś?''

Offline

 

#3 2010-11-26 19:13:12

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

obracam się na krześle i mówię Tak jest. Jestem Phantom Grand, nauczyciel informatyki.

Offline

 

#4 2010-11-26 19:18:34

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Podchodzę bliżej i zamykam drzwi. Sięgam dłonią za łopatki i mówie ''Witam, podobno jest pan jakimś geniuszem, konstruktorem, informatykiem... Ja chce się nauczyć tylko tworzenia poręcznych rzeczy takie jak to...'' Nagle z pleców ściągnął 5 centymetrową rurkę, która się wysunęła i ma teraz 40 cm.

Offline

 

#5 2010-11-26 19:20:39

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

będę was uczył.. pisania w pascalu, naprawy komputera, jak go składać(wchodzi w skład programu) tworzenie bazy danych, i obsługa gimpa. to na pierwsze półrocze. przedstaw się.

Offline

 

#6 2010-11-26 19:25:30

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

''Ja jestem Nant Tonch... Chcę wpierw... Dobra, nieważne....'' Powiedziałem i zagrzałem sobie krzesełko najbliżej nauczyciela.

Offline

 

#7 2010-11-26 19:32:10

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Dobrze. Nant jesteś tylko ty z całej klasy na lekcji??powiedziałem do nanta, potem włączyłem projektor, i wyświetliłem wzór pascala(jak go napisać)Dobrze. Nant, przyjżyj się uważnie, ale wcześniej napisz lekcja,  temat: Jak pisać w "Pascalu"-część teoretyczna.jak zapiszesz, omówie wszystko. zadam pracę domową przy okazji. łatwa będzie.

Offline

 

#8 2010-11-26 19:36:22

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Popatrzyłem dziwnie na nauczyciela i przepisując powiedziałem: ''To pan jeszcze niewie, czemu tylko Ja jestem na lekcji? Na korytarzu napisane jest, że ta szkoła jest inna... Uczymy się kiedy chcemy...''

Offline

 

#9 2010-11-26 19:37:13

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

heh. nie spojrzałem. mój błąd. no dobra. za ile dzwonek?

Offline

 

#10 2010-11-26 19:38:41

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Za pół godziny
-----
ciągle przepisuje

Offline

 

#11 2010-11-26 19:43:05

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

dobrze.Włączam sobie muzykę(link, jakby któs chciał posłuchać:http://www.youtube.com/watch?v=wK2WZCLwHRA&feature=related), a ty już przepisałeś. wstałem i zacząłem omawiać. po moówieniu języka Pascal, powiedziałemNant. masz 15 minut na napisanie prostego silniczka w pascalu. silnik będzie pod prostą grę Flash. masz czas 15 minut, a potem czas wolny, do dzwonka. dzisiaj zainstalowałem na wszystkich komputerach Counter Strike'a i Twierdzę 2 Deluxe.

Offline

 

#12 2010-11-26 20:01:07

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Zacząłem pisać silniczek w pascalu. Poprostu użyłem skryptu na poruszanie się obiektu, dałem coś na dodanie, usunięcie i przemieszczenie. Potem namalowałem jakieś ścianki i była gra ''chodź światłem''. Polegało na tym, że za pomocą strzałek chodzi się efektem ''światło punktowe''.
Skończyłem, dobre?

Offline

 

#13 2010-11-26 20:04:56

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

z zachwytem, popatrzytłem, i powiedziałemdopracuj sterowanie, ale wszystko jest ok. dostaniesz na początek 4+, ale jak dopracujesz sterowanie dam ci 5-nagle dzwoni dzwonek.no dobra. spakuj się, bo mam dyżur. Chciałbym powiedzieć,że za w tydonie(w poniedziałek) będziesz pisął sprawdzian z pascala.wychodzę, i po weyjściu Nanta, zamykam drzwi

Offline

 

#14 2010-11-27 08:09:20

Phantom

Administrator

Punktów :   
Pieniądze:: 1320$$
Umiejętności:: Mega skok, uderzenie itp.

Re: Sala Informatyki(nr 7)

wchodzę do sali, wcześniej wyłączając alarm, do sali informatycznej. włączam wszystkie komputery, i siadam na chwilę p[rzed kompem, żeby odpalić serwer szkoły.Potem wychodzę

Offline

 

#15 2010-12-01 15:17:32

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Sala Informatyki(nr 7)

Wchodzę do klasy, siadam na krześle przy komputerze, odpalam go i czekam na nauczyciela.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.imwimiipagh.pun.pl www.supermetin2.pun.pl www.cszone.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.playergame.pun.pl