Ogłoszenie

Piszcie mi na PW jakie macie pomysły a ja zobaczę co się da z tym zrobić.

#1 2010-11-26 15:17:29

Nant

Administrator

Punktów :   

Misja Xany

Gdy Xana siedział w Lyoko, przyszedł do niego jeden ze sług i powiedział, że odnalazł mnóstwo zwłok potworów. Nie czekając na nic sługa poleciał za kamień i odleciał martwy...

Offline

 

#2 2010-11-26 15:20:10

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

Hmmm Pomyślał.
"Warto zobaczyć co się dzieje" Powiedział sam do siebie Xana. Poszedł wyciągając miecz.

Offline

 

#3 2010-11-26 15:31:27

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Zauważyłeś że twoi słudzy w postaci potworów leżą martwi. Rozpoczyna się spalanie ich zwłok, a Ty zauważasz trzech ludzi w grubych, czarnych strojach w żółte paski. Jeden z nich kończył zabijać najsłabszego sługę. Wtem zauważył cię jeden z zabójców i wszyscy zaczęłi strzelać z takiego dużego pistoletu. Wyglądało jakby strzelali spinaczami biurowymi.

Offline

 

#4 2010-11-26 15:36:56

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

Xana szybko skoczył w górę. Mega skok, super sprint Gdy Xana się do nich zbliżył krzykną "Zapłacicie za to" Krwawy cios Zapłacicie, kiedy Xana uderzył jednego podbiegł do drugiego. Xana wezwał sługę, który jako ostatni przetrwał. Jego sługa doleciał ostatkiem sił, jednak zniknął w "proszku".
Koniec zabawy Krzyknął w myślach Xana.Atakując ostatniego

Offline

 

#5 2010-11-26 15:46:21

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Pierwszy zaatakowany zamienił się w szkielet i zniknął, natomiast drugi trafił cię w nogę. Obaj zaczęli do ciebie strzelać tym co mieli, czyli tymi spinaczami. Ciągle cie trafiali, a Ty nie wiedziałeś co się dzieje. Nagle jeden z zabójców odleciał wbok, zamienił się w szkielet i zniknął. Ten co został nadal cię atakował, a Ty mimo sił ciągle leżałeś na ziemi i byłeś atakowany. Nagle inny twój sługa rzucił się na zabójcę który zamienił się w szkielet i zniknął. Przed sobą zauważyłeś takie jakby ''roboty'' wychodzące z dziwnej bramy. Nie wiedziałeś co to jest, pierwsza myśl która ci przyszła do głowy, to nowe narzędzie Super Komputera. Bramy strzegło dwóch zabójców, z dużymi pistoletami na spinacze.

Offline

 

#6 2010-11-26 15:53:25

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

Co wy mi zrobiciePomyślał Xana. Super Sprint krwawy cios. Xana Wybił im z rąk te pistolety na spinacze. Potrójny klonPo sklonowaniu Xana Wbił miecze w sam środek głowy "robotów".

Offline

 

#7 2010-11-26 15:58:37

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Wybiłeś im z rąk pistolety bez trudu, jednak potrójny klon złapał połwoę, a z bramy ciągle wychodzili.  Roboty zajęły się Tobą, naliczyłeś 50 robotów, którzy strzelali laserami. Gdy parowałeś ich ciosy mieczem, zauważyłeś że 5 twoich sług wchodzi do tej bramy.

Offline

 

#8 2010-11-26 16:01:20

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

A więc to tak Xana spróbował ich kontrolować. Koniec zabawy a ty "geniuszu" mnie nie pokonasz. Xana aktywował wieżę.

Offline

 

#9 2010-11-26 16:05:07

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Było zapóźno. Jeden potwór wszedł przez bramę i zniknął, natomiast 4 były pod Twoją kontrolą. Aktywowana wieża sprawiła, że przybiegła elita. Gdy Cie zobaczyli zaczęli biec jeszcze szybiej, a nagle zauważyłeś że stopniowo roboty znikają.

Offline

 

#10 2010-11-26 16:08:01

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

A więc to przez tego geniusza Geremiego.Haha Mega skok zniknięcieXana skoczył i zniknął. Xana wysłał scypozoe aby zabrać Alelicie Pamięć a Blokom kazałem ochraniać Scypozoe.

Offline

 

#11 2010-11-26 16:14:23

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Odd zniszczył parę bloków i zabrał się za scypozoe. Yumi dokańczała niszczyć bloki, a na czele był Ulrich, który osłaniał przed strzałami. Ruszył na scypozoe, która straciła macki. Odd strzelał w głowę scypozoy... Nagle stało się coś dziwnego, brama i roboty znikły. Bloki były widocznie zbyt słabe by zatrzymać innych. aelita wyplątała się i ruszyła w stronę wieży wraz z przyjaciółmi...

Offline

 

#12 2010-11-26 17:23:59

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

Xana aktywował drugą wierzę.Pojawjenie. Xana pojawił się i zabrał Alelite mega skok. W Kryjówce Xany czekała Scypozoa. Kiedy Xana się pojawił w królestwie to ...............................

Offline

 

#13 2010-11-26 17:32:37

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Urlich zrobił super szybkość i podążył za Tobą. Mega skok widocznie nie był aż tak skuteczny. Gdy Urlich walnął mieczem Twój brzuch, zaczepił się i podążył z Tobą do twej kryjówki. Dalsza częśc ekipy podążyła za Tobą,  za pomocą pojazdów. Twoja kryjówka nie znajdowała się tak blisko miejsca akcji. Scypozoa była troszeczkę dalej. Nastąpiła walka - Ty vs. Ulrich Yumi Aelita i Odd. Odd wyrwał się i strzelał do ciebie strzałami.

Offline

 

#14 2010-11-26 17:34:36

Xana

Administrator

Punktów :   
Imię:: Xana
Nazwisko:: Mekkein
Pieniądze:: 10000$
Umiejętności:: Super sprint, Mega skok itd.
Poziom:: 5

Re: Misja Xany

Parowałem uderzenia mieczemi podbiegłem do Ulrich'a Krwawy cios Kiedy Ulrich był z głowy zająłem się Oddem powtarzając czynność na karzdym.

Offline

 

#15 2010-11-26 17:39:52

Nant

Administrator

Punktów :   

Re: Misja Xany

Odd i Urlich byli już z głowy, lecz zajął cię trochę Urlich. Obaj zniknęli, lecz Aelita i Yumi gdzieś zniknęli, a Ty nie wiedziałeś gdzie są.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonxgame.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.supermetin2.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.playergame.pun.pl